Awans przypieczętowany

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów przypieczętowali awans do I ligi wygraną na wyjeździe z zespołem z Ostrowca Świętokrzyskiego. Tarnowianie już do przerwy prowadzili różnicą czterech bramek, by zwyciężyć ostatecznie 35:27.

Szczypiorniści Control Process Tarnów potwierdzili pierwszoligowe aspiracje wygrywając w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO Odlewnią 35:27. Gospodarze jedynie dwukrotnie prowadzili w tym spotkaniu – przy stanie 1:0 i 2:1. Później tarnowianie zaczęli zdobywać przewagę, której nie oddali do końca meczu.

Już do przerwy Control Process prowadził różnicą czterech bramek – 17:13. W drugiej połowie przewaga została powiększona o kolejne cztery gole.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – Control Process Tarnów 27:35 (13:17)

Bramki dla Control Process: Grzesik 9, Janas 7, Bieś 5, Niedojadło 5, Siedlik 3, Kozioł 2, Michalik 2, Dereń 1, Sygnarowicz 1