Unia znowu bez punktu

Kolejnej porażki doznali piłkarze ręczni Unii Tarnów, tym razem w Sandomierzu z tamtejszą Wisłą. Tarnowianie przegrali 32:35 i po tej porażce spadli na ostanie miejsce w tabeli, mając na koncie dziewięć punktów w 17 spotkaniach. W kolejnym meczu tarnowianie zmierzą się na własnym parkiecie z drużyną AZS Politechnika Radomska.

Szóstej z rzędu porażki doznali piłkarze ręczni Unii Tarnów. Tym razem tarnowianie przegrali na parkiecie w Sandomierzu z tamtejszą Wisłą 32:35 (15:18). W pierwszej połowie toczyła się wyrównana walka, gospodarze prowadzili przez większą część gry różnica jednej, dwóch bramek. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy wynik brzmiał 14:13 dla Wisły, tuż przed przerwą przewaga gospodarzy wzrosła do trzech bramek.

Podobnie wyglądała gra w drugiej połowie. Tarnowianie zmniejszyli straty do dwóch bramek, później gospodarze prowadzili zaledwie jednym golem. Jeszcze w ostatniej minucie spotkania wynik brzmiał 33:32 dla Wisły. Niestety tarnowianom nie udało się doprowadzić do remisu, stracili natomiast w końcówce dwie kolejne bramki.

Tarnowianie zajmują po 17 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli, mając na koncie zaledwie dziewięć punktów. W kolejnym spotkaniu Unia zmierzy się na własnym parkiecie z AZS Politechnika Radomska.