Piłkarze na remis

Piłkarze Unii Tarnów przygotowujący się do rozgrywek drugoligowych, zremisowali w spotkaniu sparingowym ze Stalą Mielec 2:2. Mecz był przede wszystkim okazją do sprawdzenia nowych zawodników. W efekcie w spotkaniu wystąpiły dwa zespoły Unii.

Za piłkarzami Unii Tarnów, którzy przygotowują się do rozgrywek w II lidze, kolejna gra sparingowa. Tym razem podopieczni Tomasza Kijowskiego zmierzyli się z trzecioligową drużyną Stali Mielec. Pojedynek zakończył się remisem, mimo, że po pierwszej połowie tarnowianie prowadzili już 2:0 po golach Piotra Drozdowicza i Łukasza Popieli.

Po przerwie szkoleniowiec Unii dał szansę zaprezentowania się młodszym piłkarzom. W drugiej części meczu wystąpili m.in. Wojciech Szkotak (Cracovia) oraz Fabian Fałowski, piłkarz Sandecji Nowy Sącz, który w poprzednim sezonie występował w Limanovii.

Unia Tarnów – Stal Mielec 2:2 (2:0)