Okocimski poległ z Legią

Piłkarze Okocimskiego Brzesko pierwszy mecz ligowy rozegrają 22 sierpnia z Cracovią. 5 sierpnia zagrali mecz Pucharu Polski z Legią Warszawa. Niespodzianki nie było, warszawianie wygrali w Brzesku 4:0.

Ze względu na rozgrywki Pucharu Polski, Okocimski Brzesko rozpocznie rozgrywki ligowe z opóźnieniem. Tymczasem 5 sierpnia brzeszczanie zmierzyli się na własnym boisku z Legią Warszawa i ulegli 0:4.

Przed przerwą goście zdobyli jedną bramkę, w 43 minucie po akcji Kopczyńskiego z Furmanem do siatki trafił ten pierwszy.

Niespełna 10 minut po rozpoczęciu gry w drugiej połowie było już 0:2. Do siatki trafił Żyro, który ograł bramkarza gospodarzy. W 58 minucie do siatki trafił Marek Saganowski, a trzy minuty przed końcem spotkania ponownie Żyro wygrał pojedynek sam na sam z Mieczkowskim i ustalił wynik meczu.

Przełożony mecz ligowy z Cracovią Okocimski rozegra 22 sierpnia, a w lidze zainauguruje rozgrywki 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Bogdanką.

Okocimski Brzesko – Legia Warszawa 0:4 (0:1)

Bramki: Kopczyński (43 min.), Żyro 2 (54 i 87 min.), Saganowski (58 min.)

Żółte kartki: Wojcieszyński, Jacek, Jeriomenko, Baliga

Okocimski: MieczkowskiBella, Urbański, Jacek, Wieczorek, Łytwyniuk, Jeriomenko (76 min. Baliga), Wojcieszyński, Szałęga, Trznadel (59 min. Darmochwał), Zaniewski (58 min. Ogar)

Sędziował: P. Pskit (Łódź), widzów 1 000