Zbyt silny lider

Zespół Okocimskiego przegrał wyjazdowy mecz z liderem tabeli – Flotą Świnoujście – 0:1. Drużyna z Brzeska spadła na przedostatnie miejsce w tabeli, z czterema punktami zdobytymi w sześciu spotkaniach. Kolejny mecz Okocimski zagra na własnym boisku z Polonią Bytom.

Lider tabeli, Flota Świnoujście, okazał się za mocny dla piłkarzy Okocimskiego Brzesko. Goście zagrali dobry mecz, ale stracili jedną bramkę więcej. W 33 minucie piłkę stracił Wojcieszyński, gospodarze wyprowadzili kontrę, która zakończyła się celnym strzałem Olszara.

Od 67 minuty Okocimski grał w dziesiątkę po faulu i czerwonej kartce Radosława Jacka. Goście mogli wyrównać pod koniec spotkania, ale po uderzeniu Ogara w 83 minucie piłka przeszła obok słupka, a kilka minut później w polu karnym gospodarzy znalazł się Darmochwał. Piłkarze z Brzeska domagali się rzutu karnego, po faulu na swoim zawodniku, sędzia uznał jednak, że przewinienia nie było i mecz zakończył się wygraną gospodarzy.

Okocimski przegrał czwarty mecz z rzędu i zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce z czterema punktami zdobytymi w sześciu spotkaniach. Kolejny mecz piłkarze z Brzeska rozegrają u siebie z Polonią Bytom.

Flota Świnoujście – Okocimski Brzesko 1:0 (1:0)

Bramka: Olszar (33 min.)

Żółte kartki: Wieczorek, Wojcieszyński, Cegliński, czerwona kartka: Jacek (faul)

Okocimski: KoziołWieczorek, Jacek, Cegliński, Wawryka, Wojcieszyński, Baliga, Pyciak (80 min. Łytwyniuk), Szałęga, Jeriomenko (68 min. Darmochwał), Zaniewski (46 min. Ogar)

Sędziował: P. Siedlecki (Warszawa), widzów: 1 500