Druga porażka beniaminka

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów doznali drugiej porażki w rozgrywkach I ligi. Tarnowianie przegrali u siebie z AZS AWF Biała Podlaska 25:31 i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym.

Drugą porażkę ponieśli szczypiorniści Control Process Tarnów w rozgrywkach I ligi. Tym razem tarnowianie przegrali na własnym parkiecie z AZS AWF Biała Podlaska 25:31. Rywale wygrali zasłużenie, gdyż byli zespołem lepszym. Gospodarze objęli prowadzenie po bramce Niedojadły, ale goście szybko wyrównali i wyszli na prowadzenie różnicą kilku bramek. Częściowo udało się odrobić starty i po kwadransie meczu Control Process przegrywał jedynie 6:8. W końcówce pierwszej połowy goście znowu jednak odskoczyli i na przerwę schodzili prowadząc sześcioma bramkami – 10:16.

W drugiej połowie obraz gry nie uległa zmianie. Goście zdobywali kolejne bramki, a gospodarze starali się odrabiać straty. Udało się o tyle, że różnica sześciu bramek nie zwiększyła się.

Zespół Control Process zajmuje w tabeli I ligi 13 miejsce, nie mając jeszcze żadnego punktu.

Control Process Tarnów – AZS AWF Biała podlaska 25:31 (10:16)

Control Process: Nowak, Barnaś, Szostak - Grzesik 7, Janas 5, Siedlik 3, Dutka 2, Król 2, Cieniek 1, Niedojadło 1, Michalik 1, Sygnarowicz 1, Bieś 1, Sokół 1