Bolesna porażka

W meczu dwóch beniaminków I ligi Okocimski Brzesko przegrał z GKS Tychy 1:3. Była to szósta porażka brzeszczan w bieżących rozgrywkach. Okocimski zajmuje w tabeli po dziewięciu meczach przedostatnie, 17 miejsce. W następnej kolejce zespół z Brzeska zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Szóstej porażki doznali w rozgrywkach I ligi piłkarze Okocimskiego Brzesko. Tym razem brzeszczanie przegrali u siebie z innym beniaminkiem, GKS Tychy, 1:3.

Gospodarze objęli prowadzenie w 14 minucie po uderzeniu Wojcieszyńskiego z 30 metrów. Po kolejnym kwadransie gry prowadzili już jednak goście. Najpierw w 22 minucie z rzutu wolnego do siatki trafił Rocki, a kilka minut później, po dośrodkowaniu Chomiuka, z kilku metrów skierował piłkę do bramki Folc.

Po przerwie gospodarze starali się odrobić stratę, atakowali, ale zapomnieli o grze w obronie. W efekcie w 85 minucie na bramkę Okocimskiego strzelał Chomiuk, Kozioł wybił piłkę, ale najszybciej dobiegł do niej Folc, który strzelił trzeciego gola.

Okocimski po dziewięciu spotkaniach zajmuje 17 miejsce w tabeli I ligi z pięcioma punktami. W kolejnym meczu zespół z Brzeska zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Okocimski Brzesko – GKS Tychy 1:3 (1:2)

Bramki: Wojcieszyński (14 min.) – Rocki (22 min.), Folc 2 (30 i 85 min.)

Żółte kartki: Cisse, JacekKopczyk, Bukowiec, Mańka, Chomiuk

Okocimski: KoziołBella, Cegliński, Jacek, Baliga, Łytwyniuk (79 min. Szałęga), Wojcieszyński, Jeriomenko, (76 min. Trznadel), Pyciak, Ogar (65 min. Zaniewski), Cisse

Sędziował: M. Karkut (Warszawa), widzów: 800