Szczypiorniści nadal bez punktu

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów przegrali kolejny pojedynek w I lidze. Tym razem tarnowianie ulegli na wyjeździe ASPR Zawadzkie 34:38. Drużyna z Tarnowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i jest jedynym zespołem z zerowym dorobkiem po trzech kolejkach spotkań.

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów mieli okazję w trzecim ligowym spotkaniu odnieść pierwsze zwycięstwo. Tarnowianie pierwsi zdobyli bramkę, a po siedmiu minutach gry prowadzili 5:4. Gospodarze wyszli na prowadzenie dopiero po kwadransie meczu, ale skuteczna gra w kolejnych minutach pozwoliła im jeszcze przed przerwą osiągnąć przewagę pięciu bramek.

Tuż po przerwie goście stracili dwa kolejne gole, nie zniechęcili się jednak sporą stratą i rozpoczęli ambitny pościg. Po 10 minutach drugiej połowy wynik brzmiał już 24:24. Jeszcze na siedem minut przed końcem spotkania to tarnowianie prowadzili dwoma bramkami – 32:30. Gospodarze odrobili stratę, wyszli na prowadzenie, a gościom udało się jeszcze doprowadzić do remisu 33:33. W emocjonującej końcówce szczypiornistom z Tarnowa zabrakło zimnej krwi oraz skuteczności, w efekcie przegrali mecz, którego wcale nie musieli przegrać.

Zespół z Tarnowa zajmuje ostatnie miejsce w I lidze i jest jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze punktu.

ASPR Zawadzkie – SPR Control Process Tarnów 38:34 (22:17)

Bramki dla Control Process: Janas 10, Niedojadło 6, Cieniek 5, Grzesik 3, Siedlik 3, Bieś 2, Król 2, Michalik 1, Sokół 1, Sygnarowicz 1