Kacper Szczurek drugi w Pucharze Brdy

28 i 29 września w Bydgoszczy rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie zawody kartingowe. W imprezie wystartowali również wychowankowie tarnowskiej sekcji kartingowej przy torze Speed Race -– Kacper Szczurek oraz Michał Zając.

Bardzo dobrze zaprezentował się w kategorii Mini Rok podczas zawodów kartingowych na torze w Bydgoszczy jeden z najmłodszych zawodników w całej stawce, tarnowianin Kacper Szczurek, który wywalczył drugie miejsce wśród dużo starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Nieco gorzej w tych samych zawodach poszło innemu tarnowianinowi, Michałowi Zającowi, który ostatecznie zajął piątą pozycję w kategorii Rok 125.
Bydgoskie spotkanie kartingowców na nowym torze było ostatnim w tym sezonie w Polsce. Ostatnia impreza w sezonie była również okazją do nagrodzenia najlepszych kierowców biletami na finał światowy, który za dwa tygodnie zostanie rozegrany na włoskim torze w Lonato. Wystartuje w nim spora grupa kierowców z Polski, w tym tarnowianin Łukasz Kiwior.