Porażka po raz czwarty

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów przegrali czwarty mecz w I lidze. Tym razem tarnowianie ulegli w Opolu Gwardii 30:34. Zespół z Tarnowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, wciąż z zerowym dorobkiem punktowym.

Szczypiorniści Control Process Tarnów przegrali kolejny mecz ligowy, ale zagrali dobre spotkanie z będącą zdecydowanym faworytem tej konfrontacji Gwardią Opole.

Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę, tarnowianie wyrównali, później jeszcze udało im się osiągnąć remis przy stanie 8:8. W odpowiedzi opolanie zdobyli trzy gole i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 17:14 dla gospodarzy.

Na początku drugiej połowy przewaga Gwardii jeszcze wzrosła, gospodarze prowadzili 22:15 i 30:22. Tarnowianom udało się zredukować straty do trzech bramek, w 57 minucie wynik brzmiał 32:29. Końcówka należała jednak do Gwardii, opolanie opanowali sytuację , dorzucili dwie bramki, na które goście odpowiedzieli tylko jedną.

Control Process zajmuje w tabeli I ligi po czterech kolejkach ostatnie, 14 miejsce. Tarnowianie nie zdobyli w rozgrywkach jeszcze żadnego punktu.

Gwardia Opole - Control Process Tarnów 34:30 (17:14)

Bramki dla Control Process: Siedlik 8, Cieniek 2, Niedojadło 5, Michalik 1, Bieś 6, Janas 5, Sokół 3