Kolejny remis w Brzesku

Okocimski Brzesko zremisował z Arką Gdynia 1:1 w 12 kolejce rozgrywek I ligi. Beniaminek z Małopolski trzeci raz z rzędu zdobył jeden punkt i zajmuje w tabeli I ligi 16 miejsce z ośmioma punktami. Na kolejny mecz ligowy zespół z Brzeska wyjedzie do Katowic.

Po raz kolejny nie udało się piłkarzom z Brzeska odnieść zwycięstwa przed własną publicznością. Gospodarze atakowali, ale ich niezła gra w pierwszej połowie nie przyniosła efektów, stracili za to bramkę „do szatni”. Tuż przed przerwą do siatki, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego trafił Marcus da Silva.

Wyrównujący gol padł tuż po przerwie. Z rzutu wolnego uderzał Łytwyniuk, a piłkę szczupakiem skierował między słupki Smółka.

Obydwa zespoły starały się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Zarówno Okocimski jak i Arka mogli zdobyć kolejne gole, ale mimo walki i zaangażowania wynik nie uległ zmianie.

Okocimski po 12 kolejkach zajmuje w tabeli 16 miejsce z ośmioma punktami. W kolejnym meczu rywalem piłkarzy z Brzeska będzie GKS Katowice.

Okocimski Brzesko – Arka Gdynia 1:1 (0:1)

Bramki: Smółka (48 min.) – Marcus da Silva (45 min.)

Żółte kartki: Łytwyniuk, JeriomenkoJędrzejowski

Okocimski: MieczkowskiWieczorek, Cegliński, Jacek, Wawryka, Szałęga, Baliga (72 min. Jeriomenko), Darmochwał, Łytwyniuk, Trznadel (81 min. Ogar), Smółka (67 min. Zaniewski)

Sędziował: M. Korzec (Warszawa), widzów: 1 000