Treningowo w Niecieczy

W związku z przełożeniem ligowego pojedynku z Cracovią, zespól Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał sparingowy mecz z Wisłą Kraków. Krakowianie wygrali w Niecieczy 3:1.

W sparingowym meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza przegrała z  Wisłą Kraków 1:3. Prowadzenie krakowianie zdobyli już w 13 minucie, gdy po dośrodkowaniu Garguły z rzutu wolnego Sikorski głową skierował piłkę do siatki. Okazję do wyrównania miał przed przerwą Rybski, ale w dobrej sytuacji nie trafił czysto w piłkę.

Ciekawsza dla kibiców była druga połowa. Najpierw drugą bramką dla Wisły zdobył po sytuacji sam na sam z bramkarzem Sikorski, później odpowiedzieli gospodarze golem Sobczaka, który przytomnie zachował się w polu karnym wślizgiem wbijając piłkę do siatki.

Wreszcie w 84 minucie, ostatniego w tym spotkaniu gola zdobył Sikorski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale głową.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków 1:3 (0:1)

Bramki: Sobczak (75 min.) - Sikorski 32 (13, 68 i 84 min.)

Żółte kartki: Pleva, Maślany - Szewczyk

Termalica: Budka - Pielorz (62 min. Skołorzyński), Czerwiński (46 min. Nalepa), Pleva (62 min. Pawłowski), Maślany, Piotrowski (67 min. Jarecki), Horvath (46 min. Lipecki), Kaczmarczyk, Szczoczarz (62 min. Drozdowicz), Rybski (46 min. Ceglarz), Sobczak (77 min. Wrzosek)

Sędziował: M. Szrek (Kielce), widzów 1 000