Polegli w Ostrowie

Szczypiorniści Control Process Tarnów nie sprostali w wyjazdowym pojedynku ligowym Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Tarnowianie przegrali ważny dla siebie pojedynek 32:25 i ponownie zajmują ostatnie miejsce w tabeli I ligi.

Po wygranej przed tygodniem tym razem piłkarze ręczni Control Process Tarnów przegrali mecz ligowy w Ostrowie Wielkopolskim 32:35.

Początek spotkania nie zapowiadał porażki, tarnowianie rozpoczęli od prowadzenia 4:1. Gospodarze doprowadzili do remisu 6:6 i od tej pory żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć większej przewagi. Na przerwę zawodnicy schodzili przy jednobramkowym prowadzeniu Ostrovii.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy tarnowianie doprowadzili do remisu 19:19, później jednak inicjatywę przejęli gospodarze, którzy prowadzili w 48 minucie 27:23. Do końca meczu gościom udało się zniwelować tę różnicę zaledwie o jedną bramkę.

Zespół z Tarnowa ma dwa punkty wywalczone w sześciu spotkaniach. Control Process zajmuje w tabeli I ligi ostatnią lokatę.

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Control Process Tarnów 35:32 (17:16)

Control Process: Barnaś, Szostak - Grzesik 11, Niedojadło 4, Bieś 3, Dudka 3, Sygnarowicz 3, Sokół 3, Janas 2, Król 2, Siedlik 1, Michalik