Porażka w Ząbkach

Seria pięciu spotkań bez porażki zakończyła się dla piłkarzy Okocimskiego w Ząbkach. Drużyna z Brzeska przegrała 0:1 i z 12 punktami zajmuje w tabeli 16 lokatę. W kolejnym spotkaniu Okocimski podejmować będzie ŁKS.

Piłkarzom Okocimskiego nie udało się wywieźć z Ząbek ani jednego punktu. Mecz nie był wielkim widowiskiem, a piłkarzom z Brzeska bardzo zależało na powiększeniu dorobku punktowego. Na bramkę Dolcanu uderzali Darmochwał i Pawłowicz, gospodarze odpowiedzieli dobrymi sytuacjami Piątkowskiego i Tataja, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Decydująca okazała się 53 minuta, niezdecydowanie obrońców gości wykorzystał Piesio, który uderzył celnie z linii pola karnego.

Goście ruszyli do ataku, byli jednak mało skuteczni. Gospodarze kontratakowali, a jedna z ich akcji zakończyła się trafieniem w słupek przez Tataja.

Okocimski ma po 15 spotkaniach 12 punktów i zajmuje w tabeli 16 lokatę. W kolejnym meczu drużyna z Brzeska podejmie sąsiada w tabeli – ŁKS Łódź.

Dolcan Ząbki – Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)

Bramka: Piesio (53 min.)

Żółte kartki: Hirsz, Bazler, JakubikJeriomenko, Jacek, Pyciak, Zaniewski, Łytwyniuk

Okocimski: MieczkowskiWawryka, Urbański, Jacek, Pawłowicz, Pyciak ( 77 min. Oświęcimka), Darmochwał, Jeriomenko (72 min. Trznadel), Łytwyniuk, Wojcieszyński, Smółka (80 min. Zaniewski)

Sędziował: M. Zając (Sosnowiec), widzów: 500