Porażka szczypiornistów

Po emocjonującym spotkaniu piłkarze ręczni Control Process Tarnów ulegli w ligowym pojedynku AZS Politechnice Radomskiej 27:28. Decydująca bramka padła na kilka sekund przed końcem meczu. Tarnowianie zajmują w tabeli I ligi 12 lokatę z sześcioma punktami zdobytymi w dziewięciu spotkaniach.

Szczypiorniści Control Process Tarnów doznali kolejnej ligowej porażki. Tarnowianie przegrali na własnym parkiecie z AZS Politechniką Radomską 27:28.

Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, prowadzili 2:0 i 3:2, później do głosu doszli goście doprowadzając do wyniku 3:6.

Przez całą pierwszą połowę rezultat oscylował wokół remisu. Krótko przed przerwą znowu lepiej zagrali tarnowianie i to oni wygrali tę część spotkania 15:12.

Goście odrobili stratę w ciągu kilku minut drugiej połowy, a o wyniku zadecydowała nerwowa końcówka. Goście prowadzili 26:25, później 27:26. Przy stanie 27:27, na kilka sekund przed końcem spotkania, decydującego gola zdobyli szczypiorniści z Radomia.

Control Process zajmuje w tabeli I ligi 12 miejsce, mając po dziewięciu rozegranych meczach sześć punktów.

SPR Control Process Tarnów – AZS Politechnika Radomska 27:28 (15:12)

Control Process: Barnaś, Nowak, SzostakNiedojadło 7, Janas 5, Król 5, Siedlik 3, Bieś 2, Sokół 2, Grzesik 1, Sygnarowicz 1, Dutka 1, Kozioł, Cieniek, Michalik, Bujak