Śląsk za mocny

Piłkarze ręczni Control Processu Tarnów przegrali ligowy pojedynek we Wrocławiu ze Śląskiem 21:31. tarnowianie zajmują w tabeli I ligi 12 lokatę, mając po 10 spotkaniach sześć punktów.

Szczypiorniści Control Processu Tarnów wysoko przegrali mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław21:31. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiej porażki. W pierwszej połowie gra była wyrównana, często na tablicy wyników widniał rezultat remisowy, tarnowianie prowadzili nawet 9:8. W końcówce pierwszej części meczu dwie bramki zdobyli wrocławianie, ale jeszcze przed przerwą do remisu 10:10 doprowadził Siedlik.

O losach meczu zadecydowały pierwsze minuty drugiej połowy. W 35 min Śląsk prowadził 14:11, pięć minut później jego przewaga wzrosła natomiast do sześciu trafień. Na 10 minut przed końcem wynik spotkania brzmiał 23:13 i choć później gra się nieco wyrównała, Śląsk bezpiecznie dowiózł przewagę do końca meczu.

Zespół z Tarnowa zajmuje po 10 kolejkach 12 miejsce w tabeli I ligi. Tarnowianie mają sześć punktów i wyprzedzają dwa zespoły.

Śląsk Wrocław Handball Team - Control Process Tarnów 31:21 (10:10)

Bramki dla Control Process: Bieś 7, Dutka 4, Niedojadło 3, Grzesik 3, Siedlik 2, Michalik 1, Sokół 1