Porażka szczypiornistów

Piłkarze ręczni Control Proocessu Tarnów doznali kolejnej porażki. Tarnowianie ulegli na własnym parkiecie zespołowi z Końskich i zajmują w tabeli I ligi 12 lokatę, mając sześć punktów zdobytych w 11 spotkaniach.

Szczypiorniści Control Processu Tarnów przegrali mecz ligowy we własnej hali z KSSPR Końskie 22:31. Goście byli faworytami spotkania i zasłużenie wygrali.

Pierwszą bramkę rzucili zawodnicy z Końskich, tarnowianie wyrównali na 1:1 i był to ostatni remis w tym meczu. Po 25 minutach gry goście prowadzili 13:7, wtedy dopiero gospodarzom udało się odrobić część strat i doprowadzić do wyniku 11:13. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem drużyny z Końskich – 12:15.

Po przerwie, w krótkim czasie przewaga gości wzrosła do pięciu bramek i wynik spotkania został praktycznie przesądzony. Tarnowianie nie byli w stanie zagrozić rywalom, którzy systematycznie powiększali przewagę.

Po 11 kolejkach Control Process Tarnów zajmuje w tabeli I ligi 12 lokatę z dorobkiem sześciu punktów. W kolejnym spotkaniu tarnowianie zagrają na wyjeździe z wiceliderem tabeli – zespołem Nielby Wągrowiec.

Control Process Tarnów - KSSPR Końskie 22:31 (12:15)

Bramki dla Control Process: Janas 7, Król 3, Siedlik 3, Grzesik 3, Dutka 1, Niedojadło 1, Michalik 1, Sygnarowicz 1, Hudzik 1, Bujak 1