Piąta porażka

Piłkarze ręczni Control Processu Tarnów odnieśli piatą z rzędu porażkę w rozgrywkach ligowych. Tarnowianie ulegli na własnym parkiecie drużynie ze Świdnicy 27:31. Control Process zajmuje w tabeli I ligi przedostatnie, 13 miejsce.

Szczypiorniści Control Processu Tarnów ulegli w meczu ligowym na własnym parkiecie ŚKPR Świdnica 27:31. To piąta z rzędu porażka drużyny z Tarnowa.

Początek meczu nie zapowiadał porażki gospodarzy. Tarnowianie prowadzili 1:0 i 3:2, ale po kwadransie gry przewagę osiągnęli goście, którzy zdobywali kolejne gole, doprowadzając do rezultatu 17:9 i kończąc pierwszą połowę siedmiobramkową przewagą – 18:11.

Po przerwie gospodarze starali się odrobić straty, co udało się jedynie częściowo – tarnowianie doprowadzili do wyniku 25:27, na więcej goście nie pozwolili. Świdniczanie powiększyli przewagę do czterech bramek i utrzymali korzystny dla siebie rezultat do końca meczu.

Control Process zajmuje w tabeli I ligi 13, przedostatnie miejsce, mając sześć punktów po 13 kolejkach spotkań.

Control Process Tarnów - ŚKPR Świdnica 27:31 (11:18)