Porażka szczypiornistów

Walczący o utrzymanie się w I lidze piłkarze ręczni Control Processu Tarnów przegrali ważny mecz z zespołem Olimpii Piekary Śląskie. Tarnowianie ulegli na własnym parkiecie 31:34 i zajmują ostatnie miejsce w lidze. Kolejnym rywalem drużyny z Tarnowa będzie AZS Biała Podlaska.

W Tarnowie rozegrano ważne dla układu dolnej części tabeli I ligi piłki ręcznej spotkanie pomiędzy zespołem Control Processu Tarnów i Olimpią Piekary Śląskie. Niestety tarnowianie przegrali 31:34.

Goście rozpoczęli mecz od dwubramkowego prowadzenia, ale tarnowianie najpierw doprowadzili do remisu, a po 10 minutach gry prowadzili 7:5. Później jednak gospodarze zaczęli tracić kolejne bramki, w efekcie do przerwy to goście prowadzili różnicą pięciu goli – 16:11.

W drugiej połowie tarnowianie zagrali nieco lepiej, choć jej początek znowu należał do przyjezdnych. Gospodarze zaczęli odrabianie strat przy stanie 19:28 i udało im się doprowadzić do wyniku 27:32. Kolejne gole nie mogły już zmienić ostatecznego rezultatu i tarnowianie przegrali ten pojedynek trzema bramkami.

Control Process zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Tarnowianie mają sześć punktów, o jeden mniej niż ich kolejny rywal – AZS Biała Podlaska.

Control Process Tarnów – GKS Olimpia Piekary Śląskie 31:34 (16:21)

Control Process: Nowak, Barnaś, SzostakWajda 7, Niedojadło 4, Dutka 3, Siedlik 3, Michalik 3, Cieniek 2, Janas 2, Bieś 2, Sokół 2, Król 1, Kozioł 1, Hudzik 1