Porażka szczypiornistów

W meczu decydującym o układzie dolnej części tabeli drużyna SPR Tarnów przegrała na własnym parkiecie z ASPR Zawadzkie. Tarnowianie zajmują w tabeli I ligi 13, przedostatnie miejsce.

Piłkarze ręczni SPR Tarnów przegrali ważny ligowy pojedynek z ASPR Zawadzkie 30:32. W pierwszej części gry wynik oscylował wokół remisu – było 4:4 i 9:9. Przy tym rezultacie goście zdobyli cztery bramki z rzędu, część strat tarnowianom udało się odrobić, ale na przerwę schodzili przegrywając trzema golami.

W drugiej połowie gospodarze zagrali lepiej i skuteczniej. W 54 minucie wynik brzmiał 28:28. Niestety – w tym momencie tarnowianie znowu stracili cztery bramki z rzędu. W odpowiedzi do siatki gości trafili Król i Michalik, ale wszystkich strat nie udało się odrobić.

SPR Tarnów po tej porażce zajmuje w tabeli I ligi 13, przedostatnie miejsce, mając osiem punktów wywalczonych w 16 spotkaniach. W następnej kolejce rywalem tarnowian będzie lider tabeli – Gwardia Opole.

SPR Tarnów - ASPR Zawadzkie 30:32 (16:19)

SPR: Barnaś, Nowak, CiochońJanas 6, Wajda 5, Dutka 4, Niedojadło 3, Bieś 2, Siedlik 2, Michalik 2, Sokół 2, Król 2, Cieniek 1, Kuroś 1