Niedobrze

Kolejnej porażki doznali piłkarze ręczni SPR Tarnów. Tym razem tarnowianie ulegli we własnej hali Ostrovii Ostrów Wielkopolski 22:28. Tarnowski zespół zajmuje w tabeli I ligi 13, przedostatnie miejsce z ośmioma punktami po 19 spotkaniach.

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali kolejny ważny mecz ligowy. Tym razem tarnowianie ulegli u siebie Ostrovii Ostrów Wielkopolski 22:28.

Pierwsza połowa była wyrównana. Goście rozpoczęli od prowadzenia, ale tarnowianie odrobili straty, a w ostatniej akcji przed przerwą zdobyli bramkę, która dała im prowadzenie.

Druga połowa rozpoczęła się od gola dla gospodarzy i wyniku 15:13. Kilka minut później był remis 16:16 i od tego momentu goście zdobyli przewagę, której nie oddali do końca spotkania. Tarnowianie grali przede wszystkim nieskutecznie, marnując wiele dogodnych sytuacji pod bramką rywali. Ostatecznie przegrali mecz sześcioma bramkami i ich sytuacja w lidze staje się coraz trudniejsza.

Drużyna z Tarnowa ma po 19 kolejkach osiem punktów i zajmuje przedostatnią lokatę. Kolejny mecz tarnowscy piłkarze rozegrają w Łodzi z tamtejszym AZS.

SPR Tarnów - Ostrovia Ostrów Wlkp. 22:28 (14:13)
SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Bieś 5, Niedojadło 3, Siedlik 3, Kowalik 3, Wajda 2, Kuroś 2, Hudzik 1, Michalik 1, Dutka 1, Cieniek 1