Porażka w Krakowie

Zespół Okocimskiego Brzesko przegrał pierwszy w tym roku mecz ligowy z Cracovią. Okocimski zajmuje w tabeli I ligi przedostatnie, 17 miejsce z 13 punktami. W kolejnym meczu zespół z Brzeska zmierzy się u siebie z Bogdanką Łęczna.

Nie udał się piłkarzom Okocimskiego Brzesko wyjazd na mecz ligowy do Krakowa. Faworyzowana Cracovia wygrała 1:0, choć nie zaprezentowała wielkiej piłki, a na boisku nie widać było różnicy kilkunastu miejsc w ligowej tabeli.

Jedyna bramka meczu padła w 39 minucie, gdy długie podanie od Kosanovića trafiło do Bartłomieja Dudzica - ten wbiegł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Najlepszą okazję do podwyższenia wyniku krakowianie mieli w 61 minucie, gdy po strzale Zielińskiego piłka trafiła w słupek.

Goście także stwarzali sytuacje podbramkowe, w 65 minucie z kilku metrów nie był w stanie pokonać bramkarza gospodarzy Smółka, pod koniec spotkania na bramkę Cracovii uderzali Wojcieszyński i Łytwyniuk, ale nie udało się zmienić wyniku spotkania.

Okocimski pozostaje na 17 miejscu w lidze z 13 punktami po 18 meczach. Kolejny mecz zespół z Brzeska rozegra u siebie z Bogdanką Łęczna.

Cracovia Kraków – Okocimski Brzesko 1:0 (1:0)

Bramka: Dudzic (39 min.)

Żółte kartki: Żytko, Kosanović, StrunaKucharski, Niechciał

Okocimski: MieczkowskiWawryka (35 min. Wieczorek), Byrtek, Kucharski, Niechciał, Darmochwał (87 min. Termanowski), Chyła (77 min. Wojcieszyński), Koman, Flis, Łytwyniuk, Smółka

Sędziował: T. Radkiewicz (Łódź), widzów: 7 000