Remis szczypiornistów

Piłkarze ręczni SPR Tarnów zremisowali mecz ligowy z wyżej notowaną ekipą z Zawiercia 32:32. Tarnowianie zajmują w tabeli I ligi 13 miejsce z 11 punktami zdobytymi w 21 spotkaniach.

Piłkarze ręczni SPR Tarnów wywalczyli u siebie punkt remisując z Viretem Zawiercie 32:32. Tarnowianie mogli wygrać to spotkanie i zwiększyć szanse na utrzymanie się w lidze, ostatecznie jednak skończyło się na podziale punktów.

Po pięciu minutach gry wynik meczu brzmiał 2:2, później później przewagę osiągnęli wyżej w tabeli notowano goście. Viret prowadził już 9:5, ale w tym momencie tarnowianie zaczęli odrabianie strat i doprowadzili do korzystnego dla siebie rezultatu 11:9. Przed przerwą goście zdobyli jeszcze dwie bramki i pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem.

Po przerwie to gospodarze zdobyli przewagę, prowadzili 14:11 i 16:12. Goście doprowadzili na 10 minut przed końcem meczu do remisu 25:25.

Na minutę przed końcem tarnowianie jeszcze prowadzili jedną bramką. Ostatni gol spotkania padł na dziewięć sekund przed jego zakończeniem, gdy goście grali w przewadze.

Tarnowianie po 21 meczach zajmują w tabeli I ligi 13 miejsce z 11 punktami. Następne spotkanie ligowe SPR rozegra w Radomiu.

SPR Tarnów - Viret Zawiercie 32:32 (11:11)
SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Wajda 11, Niedojadło 7, Kowalik 5, Cieniek 4, Sokół 2, Król 1, Kozioł 1, Bujak 1, Janas, Bieś, Dutka, Siedlik, Michalik