Koniec wieńczy dzieło

Siatkarki PKCH PWSZ Tarnów już w pierwszym spotkaniu w Myślenicach zapewniły sobie utrzymanie w lidze. Tarnowianki wygrały 3:0 i zakończyły drugoligowe rozgrywki na ósmej pozycji.

Siatkarki PKCH PWSZ Tarnów okazały się lepsze w rywalizacji z Dalinem Myślenice i po trzech spotkaniach zapewniły sobie miejsce w II lidze.

Najbardziej wyrównany był pierwszy set decydującego pojedynku. Gospodynie prowadziły już 17:11, ostatecznie jednak to tarnowianki wygrały 25:22.

Początek drugiej partii był bardziej wyrównany, a w końcówce siatkarki z Tarnowa zdobyły przewagę, której nie oddały do końca seta.

Wreszcie w trzeciej partii gospodynie zupełnie oddały pole i wywalczyły zaledwie 12 punktów.

Dalin Myślenice – PKCH PWSZ Tarnów 0:3 (22:25, 17:25, 12:25)

PKCH PWSZ: Młocek, Hajduk, Styrkowiec, Podlasek, Warchoł, Leszek, Szubart, Gębiś, Wyroba, Ruszel, Wójcik