Krok w złą stronę

Piłkarze ręczni SPR Tarnów są coraz bliżej spadku z I ligi. Kolejny krok w tę stronę uczynili przegrywając mecz ze Śląskiem Wrocław 20:30. Tarnowscy szczypiorniści zajmują w tabeli przedostatnie, 13 miejsce, mając 11 punktów i dwa punkty straty do drużyn zajmujących wyższe lokaty.

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali mecz ze Śląskiem Wrocław i mają coraz mniej szans na utrzymanie się w I lidze.

Początek meczu należał do gości, którzy prowadzili najpierw 2:0, a później 6:1. Tarnowianie zmniejszyli straty doprowadzając po kwadransie gry do stanu 5:7. Później znów seryjnie bramki zdobywali wrocławianie i do przerwy przewaga gości wynosiła już osiem trafień.

Na początku drugiej połowy dwie bramki zdobyli tarnowianie, ale nie byli w stanie odwrócić losów meczu. Gospodarze nie wykorzystali w tej części gry m.in. trzech rzutów karnych, a goście po kiepskim początku opanowali sytuację i utrzymywali kilkubramkową przewagę, by w ciągu ostatnich pięciu minut jeszcze ją powiększyć.

SPR Tarnów  - Śląsk Wrocław 20:30 (8:16)

SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Król 5, Siedlik 4, Wajda 3, Dutka 2, Kowalik 2, Niedojadło 2, Bujak 1, Michalik 1, Kozioł, Bieś, Janas, Sokół, Hudzik