Punkt w Pruszkowie

Piłkarze Unii Tarnów wzbogacili się o kolejny punkt, remisują wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Pruszków 1:1. Tarnowianie zajmują w tabeli dziewiątą lokatę z 29 punktami. W kolejnym meczu Unia zagra u siebie z Radomiakiem.

Zespół Unii Tarnów wywalczył ważny punkt w rozgrywkach ligowych, remisując wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Pruszków.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy stworzyli kilka dogodnych sytuacji, ale bramka padła dopiero w 33 minucie. Adrian Paluchowski wyprzedził obrońców, znalazł się sam na sam z bramkarzem i trafił do siatki bramki gości.

Podobnie wyglądał obraz gry w drugiej połowie. To piłkarze Znicza byli aktywniejsi, szybsi, częściej atakowali, mogli zdobyć kolejne bramki. Tarnowianie dopiero w ostatnim kwadransie meczu śmielej ruszyli do przodu. W 83 minucie Sławomir Matras wykonywał rzut rożny, a wyrównującego gola zdobył uderzeniem głową Pawlak.

Po 20 rozegranych spotkaniach Unia zajmuje w tabeli II ligi dziewiątą lokatę mając 29 punktów. Kolejnym rywalem tarnowian będzie zajmujący czwartą pozycję Radomiak. Mecz rozegrany zostanie 20 kwietnia w Mościcach.

Znicz Pruszków – Unia Tarnów 1:1 (1:0)