Tylko remis z Flotą

Piłkarzom Okocimskiego po raz kolejny, mimo zmiany trenera, nie udało się wygrać meczu na własnym boisku. Brzeszczanie, choć prowadzili 2:0, zremisowali z Flotą Świnoujście 2:2, tracąc bramki w ostatnich minutach spotkania. Okocimski zajmuje w tabeli I ligi 16 miejsce z 15 punktami po 21 meczach. Następne spotkanie piłkarze z Brzeska rozegrają w Bytomiu z Polonią.

Nie do końca udał się debiut trenera Czesława Palika z zespołem Okocimskiego. Piłkarze z Brzeska rozegrali dobry mecz, ale nie udało się im wywalczyć trzech punktów na własnym boisku.

W pierwszej połowie gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale kilka razy spudłowali w dogodnych sytuacjach. Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami.

W 56 minucie z narożnika pola karnego celnie uderzył Smółka, dwie minuty później było już 2:0. Po rzucie rożnym głową trafił do bramki Floty Byrtek.

Goście „obudzili się” dopiero w ostatnich minutach spotkania. Na trzy minuty przed końcem meczu kontaktowego gola zdobył Aleksander, który najprzytomniej zachował się w podbramkowym zamieszaniu. W 90 minucie na bramkę Okocimskiego uderzył Stasiak, Kozioł odbił piłkę, ale najszybciej znalazł się przy niej Arifovcić i zdobył drugiego gola dla Floty.

Okocimski zajmuje w tabeli I ligi 16 miejsce, mając po 21 spotkaniach 15 punktów. Na kolejny mecz drużyna z Brzeska wyjeżdża do Bytomia, gdzie zagra z ostatnią w tabeli Polonią.

Okocimski Brzesko – Flota Świnoujście 2:2 (0:0)

Bramki: Smółka (56 min.), Byrtek (58 min.) – Aleksander (87 min.), Arifović (90 min.)

Żółte kartki: ChyłaŚpiączka, Bodziony, Kieruzel, Fryc, Arifović

Okocimski: KoziołWawryka, Byrtek, Kucharski, Niechciał, Darmochwał (68 min. Pyciak), Chyła, Koman, Łytwyniuk, (59 min. Kowalski), OgarSmółka (81 min. Wojcieszyński)

Sędziował: R. Rokosz (Katowice), widzów: 600