Czekanie na cud

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali kolejny mecz w pierwszej lidze i mają minimalne szanse na utrzymanie się. Tarnowianie ulegli KSSPR Końskie 25:34 i jeśli myślą o utrzymaniu muszą wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach.

Piłkarze ręczni SPR Tarnów nie sprostali w wyjazdowym pojedynku KSSPR Końskie, przegrywając 25:34.

Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy prowadzili najpierw 9:2, później 19:7 i na przerwę schodzili z przewagą 12 goli. W drugiej połowie tarnowianie mogli jedynie próbować odrabiać część strat, co ostatecznie się udało, ale nie mogło mieć wpływu na rezultat spotkaniach, który cały czas kontrolowali gospodarze.

SPR ma minimalne szanse na utrzymanie się w I lidze. Tarnowianie muszą wygrać dwa ostatnie mecze, a grać będą m.in. z wiceliderem tabeli.

KSSPR Końskie - SPR Tarnów 34:25 (20:8)
SPR: Szostak, Nowak, Ciochoń - Dutka 5, Cieniek 4, Siedlik 4, Michalik 3, Król 2, Sokół 2, Kozioł 2, Niedojadło 1, Bujak 1, Bieś 1, Wajda, Kowalik