Pożegnanie z ligą

Piłkarze ręczni SPR Tarnów żegnają się z I ligą. Tarnowianie przegrali we własnej hali z Nielbą Wągrowiec 23:35 i niezależnie od wyniku ostatniego meczu nie mają już szans na utrzymanie się.

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali mecz ligowy z dużo wyżej notowaną drużyną z Wągrowca 23:35. Już początek spotkania pokazał różnicę klas między zespołami. Pierwszego gola dla tarnowian udało się zdobyć dopiero po 10 minutach gry. Do końca pierwszej połowy gospodarzom nie udało się zniwelować przewagi, w efekcie na przerwę schodzili mają osiem bramek straty.

W drugiej połowie tarnowianie nie pozwolili się już zaskoczyć, ale i goście zagrali spokojniej, kontrolując przebieg meczu. Między 35 a 45 minutą znowu zaczęli seryjnie trafiać do siatki, w efekcie osiągnęli przewagę 13 bramek – 16:29. Jedyne, co udało się jeszcze tarnowianom, to zmniejszyć stratę o jednego gola.

Porażka w tym spotkaniu oznacza, że drużyna z Tarnowa żegna się z I ligą.

SPR Tarnów - Nielba Wągrowiec 23:35 (12:20)