Jeszcze walczą

Okocimski Brzesko wygrał ze Stomilem Olsztyn 4:0. Zespół z Brzeska wciąż walczy o utrzymanie się w I lidze. Okocimski zajmuje w tabeli 16 lokatę z 26 punktami. Piłkarze z Brzeska już w środę podejmować będą Dolcan Ząbki.

Efektowne zwycięstwo odnieśli wciąż walczący o utrzymanie się w I lidze piłkarze Okocimskiego Brzesko. Już w pierwszej połowie goście zdobyli w Olsztynie trzy gole. W 31 minucie po rzucie rożnym prowadzenie zdobył Darmochwał. Siedem minut później druga bramka padła po strzale Komana, a tuż przed przerwą po raz trzeci do siatki Stomilu trafił z 20 metrów Kucharski.

Od 72 minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Lecha, a kilka minut później wynik meczu ustalił Iwan Łytwyniuk.

Okocimski ma 26 punktów zdobytych w 31 spotkaniach i nadal bardzo trudną sytuację w walce o utrzymanie. 29 maja zespół z Brzeska zagra u siebie z Dolcanem Ząbki.

Stomil Olsztyn – Okocimski Brzesko 0:4 (0:3)

Bramki: Darmochwał (31 min.), Koman (38 min.), Kucharski (43 min.), Łytwyniuk (78 min.)

Żółte kartki: Bucholc, Lech, Kun, HempelKoman, Kucharski, Flis, czerwona kartka: Lech (druga żółta)

Okocimski: MieczkowskiWawryka, Kucharski, Jacek, Niechciał, Darmochwał, Koman, Wojcieszyński (77 min. Chyła), Flis (68 min. Łytwyniuk), Ogar (84 min. Termanowski), Smółka

Sędziował: A. Aluszyk (Szczecin), widzów: 1 000