Zasłużona porażka

Piłkarze Unii Tarnów przegrali w Siedlcach z Pogonią 0:2. Tarnowianie zajmują w tabeli II ligi 12 lokatę, do rozegrania pozostał im jeszcze jeden mecz – ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Szóstej porażki doznali piłkarze Unii Tarnów. Tym razem tarnowianie ulegli na wyjeździe Pogoni Siedlce 0:2. Mecz od początku stał pod znakiem przewagi gospodarzy, do przerwy jednak udało się tarnowianom utrzymać bezbramkowy remis.

W drugiej połowie dwukrotnie w dobrej sytuacji do zdobycia gola znalazł się Szczerba, ale w 65 minucie uderzył zbyt lekko i prosto w bramkarza, a dwie minuty później przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

W odpowiedzi w 77 minucie w zamieszaniu pod ramką Unii do siatki trafił Kaszubowski.

Tarnowianie bardzo chcieli odrobić stratę, ruszyli do przodu, w efekcie stracili drugą bramkę z kontrataku po strzale Ekwueme.

Unia zajmuje w tabeli II ligi 12 pozycję, ma 38 punktów i do rozegrania ostatni w tym sezonie mecz – u siebie ze świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Pogoń Siedlce – Unia Tarnów 2:0 (0:0)
Bramki: Kaszubowski (71 min.), Ekwueme (77 min.)
Żółte kartki: Mudent - Witek, Kostecki, Bednarczyk
Unia: SłomskiWitek, Furmański, Bednarczyk, Węgrzyn, Sojda (61 min. Adamski), Kostecki (77 min. Tyl), Pawlak, Matras, Ślęzak, Wróbel (65 min. Szczerba)
Sędziował: K. Sobieszek (Skierniewice), widzów: 1 000