Wreszcie wygrali

W ostatnim meczu sezonu Okocimski Brzesko odniósł pierwsze zwycięstwo na własnym boisku pokonując Wartę Poznań 2:0. Premią za wygraną jest pozostanie w I lidze. Okocimski zajął 15 lokatę z 32 punktami.

Piłkarze Okocimskiego Brzesko pokonali 2:0 Wartę Poznań i utrzymali się w I lidze. Goście, mający także jeszcze szansę na utrzymanie, od początku podjęli walkę i pod koniec pierwszej połowy mieli dwie okazje do objęcia prowadzenia, ale gole nie padły.

Po przerwie w ciągu trzech minut gospodarze zdobyli dwie bramki. Najpierw, w 55 minucie, po dośrodkowaniu Łytwyniuka do siatki trafił uderzeniem głową Smółka, a chwilę później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania po podaniu Kowalskiego.

Okocimski zakończył rozgrywki na 15 miejscu w lidze, zdobywając w 34 meczach 32 punkty. Zespół z Brzeska zajął ostatnią bezpieczną lokatę w tabeli.

Okocimski Brzesko – Warta Poznań 2:0 (0:0)

Bramki: Smółka 2 (54 i 58 min.)

Żółte kartki: Wieczorek, ChyłaWilczyński, Gajda, Jurga, Kotus

Okocimski: Mieczkowski Wieczorek, Kucharski, Jacek, Niechciał, Łytwyniuk, Koman, Chyła, Kowalski (85 min. Pyciak), Darmochwał (76 min. Ogar), Smółka (90 min. Sosnowski)

Sędziował: J. Rynkiewicz (Gorzów Wielkopolski, widzów: 600