Darmowe badania profilaktyczne

Do końca listopada w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie skorzystać można z bezpłatnych badań profilaktycznych obejmujących raka piersi, raka gruczołu krokowego i jelita grubego. Finansowany przez Gminę Miasta Tarnowa program adresowany jest do kobiet w wieku 40 - 70 lat i do mężczyzn w wieku powyżej 40 lat.

Kobiety w wieku 40 – 70 lat i mężczyźni powyżej 40 roku życia skorzystać mogą do końca listopada z bezpłatnych badań profilaktycznych obejmujących raka piersi, gruczołu krokowego i jelita grubego. Badania prowadzone będą w Szpitalu wojewódzkim im. Świętego Łukasza w Tarnowie. W obu przypadkach cel jest jeden - wczesne wykrycie choroby i możliwie szybkie rozpoczęcia leczenia, które znacznie zwiększa szanse skuteczności terapii.

Osoby zainteresowane badaniami powinny zarejestrować się telefonicznie pod numerem 0-14 63 15 859. Potem w wyznaczonym terminie należy się zgłosić z dowodem osobistym do Ośrodka Programów Profilaktycznych znajdującego się w pawilonie D na parterze w pokoju nr 59.

W przypadku kobiet oferta kierowana jest szczególnie do tych osób, które po raz ostatni wykonywały badanie mammograficzne w roku 2007 lub wcześniej.
19.05.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |