Nowe poradnie, nowy sprzęt

W Centrum Zdrowia Tuchów dokonano otwarcia zespołu odnowionych gabinetów, poradni i pracowni. Korytarze i pomieszczenia zostały gruntownie odświeżone, pojawiły się w nich nowe meble oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i lekarski. Remont trwał od mają bieżącego roku.

Dobiegł końca remont i modernizacja gabinetów, pracowni i poradni w Centrum Zdrowia Tuchów. Prace trwały od maja bieżącego roku. - To jakościowa zmiana w opiece medycznej dla mieszkańców Tuchowa i okolicznych gmin - ocenia Renata Gębarowska, zastępca dyrektora ds. administracyjnych Centrum Zdrowia Tuchów. – Podjęte przez nas działania były niezbędne, by otoczenie, w jakim przyjmowani są pacjenci i sprzęt, na jakim są diagnozowani odpowiadały europejskim standardom.
W odnowionej części zlokalizowane są poradnie: okulistyczna, neurologiczna, zdrowia psychicznego i endoskopowa, wraz z pracownią oraz gabinet pielęgniarki, ambulatorium opieki całodobowej, punkt przyjęć oddziału chorób wewnętrznych oraz punkt ewidencyjny Narodowego Funduszu Zdrowia. Odnowiona i wyposażona w nowoczesny sprzęt jest także pracownia rentgena. - Otwarcie zmodernizowanego Centrum Zdrowia pokazuje, że nasza decyzja, decyzja powiatu o prywatyzacji tuchowskiego szpitala była dobrą decyzją. Gratuluję i życzę placówce dalszych sukcesów – mówił podczas otwarcia Mieczysław Kras, Starostwa Tarnowski.

07.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |