Za horyzont domu - spotkanie z Elżbietą Dzikowską

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spotkanie z podróżniczką Elżbietą Dzikowską. Spotkanie, w ramach cyklu „za horyzont domu”, odbędzie się 1 marca o godzinie 19.00. Bilety kosztują 25 złotych.

 

Na kolejne spotkanie zaprasza 1 marca o godzinie 19.00 Centrum Sztuki Mościce. Tym razem widzowie spotkają się z popularną podróżniczką i niezwykle sympatyczną osobą – Elżbietą Dzikowską. Opowie ona o swoich licznych wyprawach, napisanych książkach i niezwykłych przygodach, jakie miały miejsce w jej całym życiu. „Ze mną przez świat” to tytuł spotkania, które odbędzie się w ramach cyklu „za horyzont domu”.

Elżbieta Dzikowska to podróżniczka, autorka książek, artykułów publicystycznych, audycji radiowych i telewizyjnych, operator i reżyser filmów dokumentalnych.

Prowadziła popularny podróżniczy program telewizyjny „Pieprz i wanilia”, którego współautorem był Tony Halik. Dokument był emitowany na antenie TVP przez ponad 20 lat i liczył ponad 300 odcinków.

Z inicjatywy Dzikowskiej powstało Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika w Toruniu, któremu przekazała wiele podróżniczych pamiątek.

W 2015 roku Dzikowska wróciła z programem „Pieprz i Wanilia”, tym razem na antenie TVN Biznes i Świat.

Bilety na spotkanie kosztują 25 złotych. Sprzedaż prowadzi i informacji udziela kasa CSM - tel. 14 633 46 04.

26.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |