Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

Tarnowianie w wieku 65 lat i starszym mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Program szczepień realizowany jest przez Mościckie Centrum Medyczne, a finansowany przez Urząd Miasta Tarnowa. Z budżetu miasta przeznaczono na ten cel 23 tysiące złotych.

Z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie będą mogli skorzystać tarnowianie z grupy największego ryzyka zachorowań – osoby od 65 roku życia i powyżej, w tym pensjonariusze tarnowskich domów pomocy społecznej, Domu Dziennego Pobytu oraz zainteresowani podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Program szczepień jest realizowany przez Mościckie Centrum Medyczne. Szczepienia są wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych od 8.00 – 11.00 oraz wieczornych od 18.00 – 21.00, a także w soboty w godzinach przedpołudniowych od 9.00 – 17.00. Pacjenci mogą już zgłaszać swoje zapotrzebowanie w tej sprawie, bez wcześniejszej rejestracji.

Szczepienia finansowane są w całości przez Gminę Miasta Tarnowa – Urząd Miasta Tarnowa. W bieżącym roku na ten cel przeznaczono z budżetu Gminy 23 tysiące złotych.
Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu (014) 68 80 552.
17.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |