Podziękowania z Kamienia Pomorskiego

Gdy w kwietniu tego roku w Kamieniu Pomorskim wydarzyła się tragedia – spłonął budynek socjalny, a śmierć w pożarze poniosło 23 osoby, samorząd Tarnowa przekazał na pomoc poszkodowanym kwotę 10 tysięcy złotych. Obecnie burmistrz Kamienia Pomorskiego przesłał na ręce prezydenta Tarnowa podziękowanie za okazaną pomoc.

W nocy z 12 na 13 kwietnia w Kamieniu Pomorski wydarzyła się tragedia – spłonął budynek socjalny, śmierć w wyniku pożaru poniosły 23 osoby spośród 77 mieszkańców, 21 osób rannych trafiło do szpitali. Do dzisiaj grupa kilkudziesięciu mieszkańców miasta pozostaje bez stałego miejsca zamieszkania.

Wkrótce po tragedii samorząd Tarnowa przekazał na pomoc poszkodowanym kwotę 10 tysięcy złotych. Za tę pomoc podziękował Grzegorz Karpiński, Burmistrz Kamienia Pomorskiego w liście przesłanym na ręce prezydenta Ryszarda Ścigały. - Chciałbym serdecznie podziękować władzom samorządowym Tarnowa z Panem Prezydentem na czele oraz całej społeczności miasta Tarnów za przekazane wsparcie finansowe. Jest ono bez wątpienia wyrazem szczerej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Tak jak okazane dobro zawsze powraca, tak też i wasze otwarte serca z pewnością zostaną wynagrodzone – napisał w swoim liście Grzegorz Karpiński. - Dziękując raz jeszcze, życzę wszystkim mieszkańcom Tarnowa wszelkiej pomyślności oraz doświadczania na co dzień dobra od drugiego człowieka, takiego jakiego doznali od Was poszkodowani w pożarze.
18.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |