Camping w Tarnowie to Mister Camping

 Camping 202 Pod Jabłoniami w Tarnowie szósty rok z kolei zdobył tytuł Mister Camping 2019 w konkursie organizowanym Przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

 

Camping 202 Pod Jabłoniami w Tarnowie szósty rok z kolei zdobył tytuł Mister Camping 2019 w konkursie organizowanym Przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Tytuł ten jest przyznawany za całokształt pracy, oferowany standard i wyposażenie oraz udogodnienia dla przyjeżdżających Gości.

Każdego roku wytyczne dotyczące kategoryzacji obiektów campingowych ulegają zmianie i robią się coraz wyższe. Wynika to z preferencji  i co raz większych wymagań klientów, a także z coraz większej ilości powstających w Polsce nowych obiektów campingowych.  - My jako Camping, staramy się dostosowywać do tych zmian, wciąż unowocześniając i usprawniając standard i jakość świadczonych usług. Mamy plany dotyczące dalszego naszego rozwoju, modernizacji, które chcemy zacząć realizować już w najbliższej przyszłości – mówi Marta Ciszek, z campingu 202 w Tarnowie. - Z racji, że nasz Camping znajduje się blisko centrum, w dzielnicy rekreacyjnej miasta Tarnowa, stanowi  to dla nas ogromy atut. Przyjeżdżający do nas Goście chwalą sobie zaciszną okolicę, otaczającą ich zieleń, możliwość relaksu i aktywnego wypoczynku. Gościom podoba się nasza okolica i zabytkowe miasto. Ponadto, cenią sobie naszą lokalizację, bliskość atrakcji znajdujących się w regionie tarnowskim, sami podkreślają że Tarnów to wspaniała „baza wypadowa".  Najczęstszymi odwiedzającymi nas Gośćmi są Niemcy, Francuzi, Holendrzy, Włosi, Finowie, Węgrzy i Ukraińcy.  Zdarza się, że mamy Gości z bardziej odległych zakątków świata jak: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Nowej Zelandii, czy USA. Zazwyczaj ich pobyt trwa od 1 do 3/4 nocy. Często zatrzymują się tranzytowo, by następnego dnia kontynuować  podróż dalej. Pomimo tego, zachęcamy ich do skorzystania z atrakcyjności miasta, zobaczenia Starówki, Rynku,  Parku Strzeleckiego. Nasi Goście często też wspominają, że są zachwyceni Polską, podobają się im atrakcje turystyczne, zabytkowe miasta, muzea i infrastruktura. Podkreślają, że mamy bardzo dobre drogi i autostrady, smaczną kuchnię, dobre alkohole, a Polacy są otwarci, gościnni i pomocni.

14.11.2019
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |