Bez kolejek do specjalisty

Wydaje się to nieprawdopodobne, ale w Centrum Zdrowia Tuchów, zarówno dorośli pacjenci jak i dzieci mogą na bieżąco i bez kolejek korzystać z usług i porad otolaryngologów. Co więcej, w Centrum przyjmowani są nie tylko mieszkańcy Tuchowa, ale także innych regionów. Wymagane jest jedynie skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty.

W Centrum Zdrowia Tuchów bez problemów i kolejek oraz, co ważne, bezpłatnie bo w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, zarówno dorośli jak i dzieci korzystać mogą z usług otolaryngologów. W Centrum przyjmowani są nie tylko mieszkańcy Tuchowa, ale także innych regionów, w tym również samego Tarnowa. To niewątpliwie ważna wiadomość dla pacjentów, bo w większości przychodni okres oczekiwania na wizytę u specjalisty jest długi lub bardzo długi. - W naszym Centrum w ramach kontraktu z NFZ pacjenci mają dostęp do specjalistów w tym zakresie na bieżąco – mówi Renata Gębarowska, dyrektor ds. administracyjnych CZT. – Do poradni wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty.
Poradnia otolaryngologiczna w Tuchowie działa od początku istnienia Centrum, natomiast dla dzieci uruchomiona została w lutym tego roku. Obydwie poradnie wyposażone są we wszystkie wymagane, certyfikowane i niezbędne urządzenia oraz aparaturę medyczną. Dodatkowo Centrum zapewnia możliwość wykonania badań w Pracowni Audiometrycznej. Raz w tygodniu CZT oferuje swoje usługi w zakresie otolaryngologii także w Punkcie Lekarskim w Ciężkowicach.
Poradnie w Tuchowie czynne są od poniedziałku do piątku, a rejestracji dokonywać można osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów: Centrum Zdrowia Tuchów - 14 65 35 202 lub 14 65 35 295, Punkt Lekarski Ciężkowice – 14 65 10 009.

16.10.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |