Górnolotni wracają

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na kolejny Festiwal Górnolotni czyli spotkanie z ludźmi gór. Festiwalowi towarzyszyć będą seanse filmowe i wystawy, odbędzie się też kiermasz odzieży outdoorowej oraz targi książek i przewodników górskich. Festiwal trwać będzie 28 i 29 stycznia.


Ludzie gór i miłośnicy przyrody całego świata znów pojawią się w Centrum Sztuki Mościce. Przez dwa dni, 28 i 29 stycznia, trwać będzie Festiwal Górnolotni, impreza, która już na stałe wpisała się w działalność CSM i zyskała rzeszę fanów. W tym roku organizatorzy przygotowali  program bogaty w liczne atrakcje. Będą oczywiście spotkanie ze znanymi himalaistami, którzy poprowadzą na ośmiotysięczne szczyty, będzie o wspinaniu i wytyczaniu nowych dróg, trochę o narciarstwie i historii taternictwa, a także o medytacji w ruchu. Będzie też spotkanie z afrykańską przyrodą. Festiwalowi towarzyszyć będą wieczorne seanse filmowe, a w holu zaprezentowane zostaną dwie wystawy tematyczne. W czasie trwania festiwalu odbędzie się też kiermasz odzieży outdoorowej oraz targi książek i przewodników górskich.

Organizatorzy zachęcają również do udziału w II zimowym biegu GÓRNOLOTNYCH, na zakończenie którego odbędzie się losowanie nagród dla uczestników. Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/1621,gornolotni-2023-spotkania-ludzi-gor-w-tarnowie

 

 

 

24.01.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |