Rodzić bez bólu

 Przyszłe mamy, które planują poród w tarnowskim „starym” szpitalu, mogą wcześniej skorzystać z indywidualnych konsultacji anestezjologicznych.  Każda pani dowie się wszystkiego nie tylko o znieczuleniu zewnątrzoponowym, ale także o procedurach związanych z farmakologicznym łagodzeniem bólu.

 

Specjalistyczny Szpital im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie zaprasza wszystkie przyszłe mamy, planujące poród w tym szpitalu i myślące o znieczuleniu, na bezpłatne, indywidualne konsultacje anestezjologiczne. Konsultacje odbywają się w każdą środę w godzinach 11.00 – 12.00, w pokoju numer 13 na pierwszym piętrze w budynku „E”. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi wywiad oraz odpowie na pytania, dotyczące ewentualnego znieczulenia zewnątrzoponowego, stosowanego w trakcie porodu, odbywającego się siłami natury.

Każda przyszła mama będzie miała także możliwość poznać, krok po kroku, wszelkie procedury, związane z tym rodzajem farmakologicznego łagodzenia bólu.

Na konsultacje umówić można się dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00 pod numer telefonu 14 63 10 508.

 

11.04.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |