Zadbać nie tylko o ciało

Pacjenci Centrum Zdrowia Tuchów mogą bezpłatnie korzystać z usług psychologa i psychoterapeuty. Jeszcze niedawno Poradnia Psychologiczna czynna była trzy razy w tygodniu. Teraz, na mocy kontraktu podpisanego z NFZ, pacjenci przyjmowani dą codziennie.

Mieszkańcy Tuchowa i okolicznych gmin nie mają już problemu z dostępem do psychologa. W Poradni Psychologicznej dodatkowo porad udziela także psychoterapeuta. - Zapotrzebowanie na konsultacje psychologa i psychoterapeuty sukcesywnie rośnie. Tempo życia, problemy i stres powodują, że coraz więcej ludzi oczekuje fachowej pomocy – mówi Renata Gębarowska, dyrektor ds. administracyjnych Centrum Zdrowa Tuchów. – Dlatego nasza placówka postarała się te potrzeby jak najlepiej spełnić.
Do Poradni Psychologicznej wymagane jest skierowanie, ale pacjenci nie czekają długo na badanie. Na mocy podpisanego z NFZ kontraktu, pacjenci przyjmowani są już codziennie, choć jeszcze niedawno odbywało się to tylko trzy razy w tygodniu.
Poradnia Psychologiczna i Psychoterapeutyczna, wspierana działaniem Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Neurologicznej, wspólnie zapewniają całościową opiekę nad psychicznym zdrowiem pacjenta.
22.12.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |