Upominki od CZT

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Centrum Zdrowia Tuchów przekazało paczki dla mieszkańców Domu dla Samotnych Matek w Tuchowie „Markot”. Paczki zawierały najpotrzebniejsze artykuły dla niemowląt i dorosłych oraz upominki dla starszych dzieci zamieszkujących placówkę.

W przeddzień wigilii osiemnaście paczek trafiło z Centrum Zdrowia Tuchów do osób zamieszkujących Dom dla Samotnych Matek. – Chcielibyśmy choć trochę pomóc osobom, które tego najbardziej potrzebują, aby ten świąteczny czas był dla nich wyjątkowy i radosny – mówi Renata Gębarowska, dyrektor ds. administracyjnych CZT.
Dom prowadzony przez Stowarzyszenie „Monar” zamieszkują kobiety z małymi dziećmi, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz osoby starsze np. po wypadkach losowych, pozbawione wsparcia i pomocy ze strony najbliższych. Centrum Zdrowia Tuchów przekazało paczki o wartości około 100 złotych każda. – Dom działa od ośmiu lat, a już przewinęło się przez niego około 300 osób. Bardzo dziękujemy, że Centrum Zdrowia Tuchów nam pomogło – powiedział Jan Górski, kierownik Domu Samotnej Matki w Tuchowie.
28.12.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |