Kierunek Podkarpacie

 Pierwsza była Szlakiem Orlich Gniazd, teraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza 24 sierpnia na drugą wakacyjną wycieczkę. Kierunek Podkarpacie, czyli Łemkowie, nafta i woda lecznicza. Zapisy są już przyjmowane.

 

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza 24 sierpnia na drugą wakacyjną wycieczkę, tym razem na Podkarpacie.

Podczas wyjazdu odwiedzone zostanie Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce oraz Iwonicz-Zdrój ze swoim urokliwy klimatem i wodą leczniczą.

Koszt wycieczki wynosi 45 zł od osoby. Cena obejmuje autobus, bilety wstępu, opłatę przewodnika i ubezpieczenie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Należy zabrać ze sobą prowiant i picie.

Wyjazd ze Skrzyszowa planowany jest o godzinie 6.30, powrót około godziny 19.00.  19.00. Zapisy przyjmowane są pod nr tel: 14 674 23 46. Płatność w bibliotekach w Łękawicy, Pogórskiej Woli, Skrzyszowie i Szynwałdzie do 21 sierpnia.

 

 

04.08.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |