Dalekosiężni

 U progu wakacji, 8 czerwca, Centrum Sztuki Mościce zaprasza na Dalekosiężnych, czyli spotkania z podróżnikami. Będzie okazja posłuchać tych, którzy już za sobą mają dalekosiężną przygodę i rozpocząć, być może, swoją własną do niej drogę.

 

Będzie o podróży rowerem wokół Europy i motocyklem przez Afrykę. Będzie polski Forrest Gump, który pobiegł do Grecji, a teraz szykuje się na przebieżkę przez USA. Miłośnicy dobrego reportażu mogą liczyć na obszernei informacje o Paragwaju, a amatorzy dalekich wycieczek wyruszą w podróż do kolorowego świata Singapuru, Malezji, Borneo i Filipin,tym bardziej egzotyczną, że podaną charakterystyczną śląską gwarą i ze sporą dawką humoru.
Centrum Sztuki Mościce zaprasza 8 czerwca na Dalekosiężnych – letnie spotkania podróżników. Będzie okazja poznać ich styl życia, posłuchać rad i zaczerpnąć ze źródła motywacji, aby podjąć własne wyzwania.

Program:

godz. 14:00 - Tomasz Sobania – Jak zostałem polskim Forrestem Gumpem?

godz. 15:30 - Tomasz Owsiany - YVYpóra. Twarze Paragwaju

godz. 17:00 -  Anna Żak - W 396 dni dookoła Afryki solo na motocyklu

godz. 18:30 -  Ola Mae - Z kotem Fryderykiem rowerem przez Europę

godz. 20:00 -  Mieczysław Bieniek (Hayer) - Borneo i Filipiny

godz. 21:30 -  film "Samsara"
Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz książki i przewodników. Bilety w cenie 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy, pufy) są do kupienia online i w kasie CSM.

Szczegóły na https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/2119,dalekosiezni-2024-letnie-spotkania-podroznikow-w-tarnowie

 

06.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |