Czwarta z rzędu wygrana

Czwarte z rzędu zwycięstwo Termaliki stało się faktem. Tym razem na wyjeździe „Słonie" pokonały beniaminka Pogoń Siedlce 2:1.  Ozdobą spotkania były piękne trafienia piłkarzy gości.

Mecz rozpoczął się od groźnego uderzenia Cezarego Demianiuka, które świetnie obronił Adrian Chovan. W 10 minucie Demianiuk ponownie próbował zagrozić bramce gości, a w 15 minucie Chovan został musiał bronić, tym razem uderzenia z 18 metrów Daniela Pika. Wreszcie w 27 minucie, oczekiwaną bramkę strzelił  Andrzej Trubeha i goście prowadzili. Jak się okazało do 45 minuty. Wówczas, po  dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do siatki piłkę skierował Demianiuk. I nie był to  koniec strzelania. Tuż przed zejściem do szatni pięknym wolejem wynik podwyższył Maciej Ambrosiewicz.

Druga połowa również dostarczyła wielu emocji. W 57 minucie groźnie w polu karnym szarżował Kamil Zapolnik, w 65 minucie blisko podwyższenie wyniku był Trubeha. W 70 i 77 minucie ponownie znakomicie zainterweniował Chovan, a w 89 minucie Kacper Karasek uderzył w poprzeczkę.

Po tym meczu Bruk-Bet utrzymał pozycję lidera. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Ruchem Chorzów.

Pogoń Siedlce – Bruk-Bet Termalica 1:2 (1:2)

Bramki: Demianiuk (45 min.) - Trubeha (27 min.), Ambrosiewicz (45 min.)

Żółte kartki: AmoahTrubeha, Wolski, Cieśla

Bruk – Bet: Chovan – Putivtsev, KasperkiewiczSpendlhofer, Dombrovskyi (90 min. Hilbrycht), Ambrosiewicz, Wolski, Trubeha (72 min. Wróbel), Różycki (56 min. Cieśla), Zaviyskyi (57 min. Karasek), Fassbender (46 min. Zapolnik)

Sędziował: G. Kawałko (Olsztyn), widzów: 1227