Brydżyści podsumowali majówkę

Nieoficjalną mistrzynią Tarnowa w brydżu sportowym amatorów została Katarzyna Widlińska, która wygrała dwudniową rywalizację w ramach III MAJówki brydżowej w Tarnowie. Kolejną imprezą brydżową dla amatorów będzie III Brydżowy Turniej Familijny, który odbędzie się 29 maja w restauracji „Pasaż”.

1 i 2 maja rozegrano w Tarnowie turnieje brydżowe w ramach III MAJówki brydżowej dla amatorów. W klasyfikacji łącznej najlepszy wynik uzyskała Katarzyna Widlińska, która została w ten sposób nieoficjalna mistrzynią Tarnowa amatorów w brydżu. Wicemistrzem został jedenastoletni Błażej Krawczyk ze Szkoły Podstawowej nr 18 i sekcji młodych talentów TABU, a trzecie miejsce podium przypadło w udziale Anecie Jaworskiej.
Następną imprezą dla amatorów będzie III Brydżowy Turniej Familijny, który odbędzie się 29 maja w restauracji „Pasaż”. Początek turnieju o 17.15.