O Tarnowie w prasie belgijskiej

 We wrześniu Małopolskę, m.in. Tarnów i Zalipie, odwiedziła grupa dziennikarzy z Belgii. Efektem ich wizyty są artykuły poświęcone Tarnowowi w prasie belgijskiej. Natomiast 6 grudnia Tarnów gościć będzie blogerów z Hiszpanii.


Są pierwsze efekty wizyty dziennikarzy z Belgii, którzy pod koniec września odwiedzili Małopolskę, w tym Tarnów i Zalipie. Właśnie ukazały się artykuły w prasie belgijskiej.
Pierwsza publikacja, w magazynie kulturalnym „Suiker", wydawanym w nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy, ma wartość tysiąca euro - tyle kosztuje jedna strona reklamy. Drugi artykuł ukazał się w magazynie dla kempingowców „Kampeertoerist". Jego nakład wynosi 10 000 egz., a wartość reklamowa opublikowanego tekstu to 6 096 euro. Autorzy są pod wrażeniem renesansowego klimatu Tarnowa, wyjątkowej kolekcji romskiej w Muzeum Etnograficznym oraz tradycji związanych ze zdobieniem domów i zagród w Zalipiu w kwiatowe ornamenty.

Dziennikarze przyjechali do Tarnowa na zaproszenie Tarnowskiego Centrum Informacji. Pobyt w Małopolsce zorganizowała Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli, z którym TCI współpracuje.
Natomiast 6 grudnia Tarnów gościć będzie blogerów z Hiszpanii.

05.12.2016
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |