Kolejny certyfikat dla TCI

 Tarnowskie Centrum Informacji otrzymało kolejny certyfikat potwierdzający najwyższą jakość obsługi. TCI otrzymało od Małopolskiej Organizacji Turystycznej najwyższą kategorię, czyli cztery gwiazdki. Certyfikat ważny jest przez 12 miesięcy.

Podczas uroczystego ogólnopolskiego „Otwarcia Sezonu Zimowego 2016/2017" w Tyliczu, Małopolska Organizacja Turystyczna po raz piąty wręczyła certyfikaty dla regionalnych punktów i centrów Informacji Turystycznej.
Pośród kilkudziesięciu instytucji znalazło się także Tarnowskie Centrum Informacji, które po raz kolejny otrzymało najwyższą kategorię - cztery gwiazdki.
Proces certyfikacji obejmuje m.in. ocenę zakresu usług dostępnych w punkcie Informacji Turystycznej oraz jakości obsługi turystów. Wszystko po to, by każda jednostka IT pracowała według jednolitych, wysokich standardów.

Dzięki temu systemowi turysta i mieszkaniec regionu może podróżować po Małopolsce, wybierając najwyższą jakość usług świadczonych przez punkty IT. Komisja przyznaje po weryfikacji kategorię od jednej do czterech gwiazdek. Kategoryzacja jest potwierdzona certyfikatem jakości ważnym przez rok.

19.12.2016
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |