TCI za pół ceny

 Po raz drugi Polska Organizacja Turystyczna organizuje akcję „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W tym roku będzie ona trwała od 31 marca do 2 kwietnia. W ramach akcji Tarnowskie Centrum Informacji również obniży na okres 55 godzin ceny wynajmu pokoju gościnnego oraz wypożyczenie roweru.

 

31 marca o godzinie 17.00 rusza druga edycja akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.
Akcja potrwa do północy 2 kwietnia. Jej celem jest prezentacja ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z rodzimych atrakcji i usług turystycznych, również poza głównymi sezonami zimowym i wakacyjnym.
Włączając się do akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" już po raz drugi Tarnowskie Centrum Informacji obniża ceny wynajmu pokoju gościnnego oraz wypożyczenie roweru. Przez 55 godzin trwania akcji dostępne będą z 50% zniżką.
Poza TCI, z regionu tarnowskiego do akcji włączyły się również: hotel Tarnovia, Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie, Dwór Prezydencki w Zgłobicach, Hotel Dunajec oraz Kopalnia Soli Bochnia sp. z o.o.

20.03.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |